X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

استاد غلامحسین یوسفی

آیت الله خاتمی حوادث تروریستی پاریس را محکوم کرد

چون میدونم شما هم مثل من بدنبال آموختن و یادگرفتن چیز های جدید و مهم هستین تصمیم گرفتم براتون خبرهای جدید و سخنان فلاسفه بزرگ جهان رو بفرستم اینم از این :


حوادث تروریستی فرانسه را محکوم می کنیم    

امام جمعه موقت تهران تروریستی در فرانسه گفت: ما حملات تروریستی فرانسه را که مردم کشی در قالب ترور است محکوم می کنیم زیرا این مساله با دین ما میانه ندارد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ آیت الله سید احمد خاتمی در خطبه های نماز جمعه تهران با اشاره به اینکه جانیان داعش در ذهن هر وجدان انسانی محکوم هستند افزود : داعش و گروه های تکفیری تولید شدند برای مبارزه با اسلام و تولد این مولود شوم هم به هنگام بیداری اسلامی و خیزش سریع اسلام در دنیا بود و ماموریت این گروه ها جز تخریب اسلام چیز دیگری نیست.
خطیب جمعه تهران افزود: گروه های تروریستی داعش و تکفیری تاکنون کلمه ای علیه رژیم صهیونیستی نگفته اند و حتی مجروحان آنها توسط این رژیم درمان می شوند .
آیت الله سید احمد خاتمی اضافه کرد : نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفته است داعش با به جان هم انداختن مسلمانان به ما خدمت کرده است.
وی گفت: سران داعش و تکفیری ها میانه ای با اسلام ندارند اما بدنه این گروهها را متاسفانه شستشوی مغزی داده اند.
خطیب جمعه تهران همچنین به در پیش بودن مراسم اربعین سرور و سالار شهیدان آقا اباعبدالله الحسین (ع) اشاره کرد و افزود : تاکنون دو میلیون نفر برای حضور در این مراسم ثبت نام کرده اند.
وی گفت: حضور زائران آقا اباعبدالله الحسین (ع) مانور وفاداری به دین و پیام به امام حسین (ع)است.
آیت الله خاتمی در ادامه از نیروی انتظامی به علت برخورد با بی قانونی در ملاعام قدردانی کرد و گفت: ما از اقدام نیروی انتظامی در برخورد با جرائمی که مشهود است مانند ماشین هایی که آلودگی صوتی ایجاد می کنند، متعرضین به نوامیس و کشف حجاب قدردانی می کنیم و این اقدام از سوی مردم مورد اقبال قرار گرفته است و نمایندگان مجلس نیز در نامه ای از این اقدام تکریم و رئیس قوه قضائیه نیز حمایت کرده است.
خطیب جمعه تهران در ادامه به نیروهای انتظامی توصیه کرد : در برخورد با جرائم ،‌مهر و محبت را
با قاطعیت درآمیزد ،زیرا کسی که جرمی انجام می دهد بیمار است بنابراین با بیمار با خشونت رفتار نمی شود.
کسی که باد می کارد باید طوفان درو کند
خطیب جمعه تهران گفت: حملات تروریستی که در فرانسه رخ داد حاصل بذری است که خودشان نشاندند.
خاتمی افزود: همان گونه که جنایات داعش و تکفیری ها محکوم است جنایات برخورد با مسلمانان و آتش زدن مسجد مسلمانان نیز محکوم است و هر دو اینها در یک سبد ریخته می شود که سبد استکبار و امریکاست.
وی در ادامه به حملات تروریستی اخیر در فرانسه اشاره کرد و گفت: این حملات تروریستی بذری است که خودشان نشانده اند و کسی که باد می کارد باید طوفان درو کند .
وی ادامه داد: سیاستمداران فرانسه پنج سال گذشته با مردم مظلوم سوریه چه ها که نکردند و اکنون خود مزه ناامنی را می چشند زیرا آنها ملجاء تروریست ها هستند .
خطیب جمعه تهران گفت: تروریست هایی که دیروز 72 تن از عزیزان ، رئیس جمهور و نخست وزیر ما را ترور کردند امروز در دامن سیاستمداران فرانسوی هستند و این کشور میزبان آنهاست .
خاتمی اضافه کرد : شما تروریست پرورید و در دامن خود مارهایی را پروراندید که اکنون شما را نیش می زنند و باید دست از این کار بردارید و از این راه برگردید .
آیت الله خاتمی در ادامه با بیان اینکه از نگاه امریکا و اروپا تروریسم خوب و بد داریم گفت: اگر رژیم صهیونیستی ترور کند ترور خوب است اما اگر این جنایت در فرانسه باشد ترور بد است.
وی افزود : اگر مسئولان ما را منافقین ترور کنند و یا در منطقه ضاحیه بیروت که شیعه نشین هستند تروری صورت گیرد این ترور خوب است و غربی ها آن را محکوم نمی کنند اما همین که داعش در فرانسه مرتکب این جنایت شد احساس خطر کرده اند.
خطیب جمعه تهران با بیان اینکه داعش خطری برای انسانیت است گفت: دست از این منش و روش بردارید و صادقانه با تروریست مبارزه کنید.
وی افزود: زیر این آسمان ، تنها کشوری که با همه وجود با تروریست ها مبارزه می کند ایران اسلامی است و تنها راه مبارزه با خطر تروریسم نیز ائتلاف واقعی ضد تروریسم است نه اعتراف صوری .
امام جمعه موقت تهران گفت : اگر بخواهیم واقع بین باشیم این ائتلاف ضد داعش نبود بلکه ائتلاف حمایت از داعش بود و جهان باید برای مبارزه با داعش وحشی متحد شود.
آیت الله خاتمی در ادامه با بیان اینکه در آستانه هفته بسیج هستیم گفت: بسیج ذخیره ارزشمند امت اسلامی است و پیروزی هایی که در سوریه صورت می گیرد به همت بسیج سوری هاست و در عراق هم بسیج مردمی این کشور حضور دارد و در ایران اسلامی نیز این نهاد با برکت طی هشت سال دوران دفاع مقدس غوغا کرد.
وی با بیان اینکه بسیج فرهنگ است و فقط یک نهاد نیست افزود: بسیجی از عمق جان خدا باور است .
خطیب جمعه تهران با بیان اینکه فرهنگ بسیجی فداکاری با همه توان است افزود: فرهنگ بسیجی تدین در همه عرصه هاست و بسیجی در خانواده، اداره و محله نیز متدین است و طبق فرموده مقام معظم رهبری بسیجی سیاسی است اما سیاست زده نیست.
خطیب جمعه تهران در ادامه با بیان اینکه فرهنگ بسیجی فرهنگ مهر مقدس است گفت: بسیجی تبلور خشم مقدس علیه امریکای جنایتکار است و بسیجی برترین در همه عرصه های معنوی است.
وی با بیان اینکه در دانشگاههای ما نیز باید برترین ها بسیجی ها باشند گفت: بسیجی همیشه آماده است و بسیجی همه جا با بصیرت و برترین است و بسیجی ها از طعنه ها و نیش ها نمی رنجند.
خاتمی با بیان اینکه بسیجی در یک کلام ولایت مدار است گفت: بسیجی جناحی و گروهی نیست و فقط می بیند که ولایت کجا ایستاده و همان جا می ایستد.
خاتمی: حق مداری روح ایمان است
خطیب نماز جمعه امروز تهران گفت: در روایات حق مداری به عنوان روح ایمان معرفی شده است و انکار حق ریشه در هواپرستی دارد.
آیت الله سیداحمد خاتمی در خطبه های اول نماز جمعه نیز افزود: حق مداری ابعادی دارد که شامل حق گویی، حق پذیری، کمک به اقامه حق و صبوری در مسیر حق است.
وی با بیان اینکه آیه 152 سوره انعام به عرصه حق گویی اشاره دارد گفت: عادلانه حرف بزنید و جانب حق را بگیرید نه جانب فرزند،برادر، هم حزبی یا هم گروهی را.

آیت الله خاتمی افزود: آیه 134 سوره نساء نیز تاکید دارد که مومنین با تمام تلاش خود عدالت اجتماعی را در جامعه برپا کنند.

وی با اشاره به اینکه در قرآن 37 بار از واژه عدل و 23 بار از واژه قسط و مشتقات آن ها استفاده شده است گفت: از نگاه قرآن قسط بخشی از عدالت در عرصه اجتماع است و مردم باید اهل برپایی عدالت اجتماعی در عرصه حکومتی، قانونی، اقتصادی و اجتماعی باشند.

خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه قسط فقط عدالت اقتصادی نیست ادامه داد: عدالت اجتماعی را برپاکنید و آنجا که باید در محکمه شهادت بدهید فقط حق مد نظرتان باشد اگرچه این شهادت مضر به حال خود یا والدینتان باشد و ارزش حق مداری را بر روابط عاطفی ترجیح دهید.

آیت الله خاتمی افزود: اگر به دنبال با تقواترین در جامعه هستید باید سراغ حق گوترین بروید.

وی گفت: جهاد بزرگ آن است که انسان در برابر حاکم جائر به صراحت حق را بگوید و این ارزش است که انسان در جامعه حق گویی را ترویج دهد.

خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به اینکه حق پذیری از دیگر ابعاد حق مداری است افزود: بعضی به حق گویی معتقدند اما به طرف مقابل اجازه توضیح دادن نمی دهند.

آیت الله خاتمی ادامه داد: حق مداری این است که باید حق را اگرچه از طرف دشمن باشد پذیرفت و باطل را اگرچه از طرف دوست باشد نپذیرفت.

وی گفت: رسمی که اخیرا در مجلس شورای اسلامی باب شده است بخشی از زندگی دینی اجتماعی است.

آیت الله خاتمی افزود: نمایندگان در مجلس از وزیر سوال می کنند و وزیر می آید توضیح می دهد و گاهی نمایندگان قانع می شوند و گاهی قانع نمی شوند؛ این کار درستی است و وقتی می بینند توضیح منطقی است بدون ملاحظات می پذیرند.

خطیب نمازجمعه تهران گفت: ما در مقابل انتقاد سازنده باید تحمل شنیدن پاسخ را هم داشته باشیم و فکر نکنیم هر چه می فهمیم و می گوییم عین حق و حقیقت است زیرا ممکن است اطلاعات ما کم و ناقص باشد و باید اجازه بدهیم طرف مقابل حرفش را بزند.

آیت الله خاتمی با اشاره به اینکه من به صورت کلان صحبت می کنم و کاری به جناح، خط و جریان ندارم تاکید کرد: حق مداری این است که باب انتقاد سازنده باز باشد و حق پذیری به عنوان فرهنگ در جامعه مطرح باشد.
___________________________
۳۴ کشته در حمله القاعده به ارتش یمن    
۱:۲۱


در حمله افراد مسلح القاعده به دو پاسگاه نیروهای ارتش یمن در استان حضرموت ، ۱۵ نظامی این کشور و ۱۹ نفر از افراد مسلح کشته شدند.


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی الحدث ، یک مسئول نظامی مستقر در استان حضرموت -که مرکز آن یعنی شهر مکلا در دست نیروهای القاعده است- گفت در این دو حمله، مواضع ارتش نزدیک شهر شبام هدف قرار گرفت.

این منبع پیشتر در خبری دیگر از کشته شدن 12 سرباز و 19 تروریست خبر داده بود، اما منبعی بیمارستانی اعلام کرد در این حملات 15 نظامی کشته و چند غیرنظامی زخمی شده اند.

به گفته مسئولان محلی، این حملات در ورودی غربی شهر شبام روی داد.

این شهر به خاطر برج ها و دژهای ساخته شده در آن شهرت دارد و لقب « منهتن صحرا » به آن داده شده است.

بیست شهید درحمله هوایی به جزیره حنیش یمن

بیست ماهیگیر یمنی در حمله هوایی جنگنده های متجاوز ائتلاف عربستان سعودی به قایق های ماهیگیران نزدیک دو جزیره حنیش و زفر شهید شدند.

در جدیدترین جنایت متجاوزان ائتلاف سعودی به یمن، بیست ماهیگیر در حملات هوایی به قایق های ماهیگیری نزدیک سواحل استان الحدیده یمن، به شهادت رسیدند.

موج های دریا اجساد شماری از این شهدای یمنی را به ساحل آورد. جنگنده های متجاوز سعودی در اواخر ماه گذشته هم با هدف قرار دادن قایق های ماهیگیران یمنی صد و بیست نفر را به شهادت رسانده بودند.

هواپیمای رژیم صهیونیستی حامل سلاح درجنوب یمن به زمین نشست

شبکه تلویزیونی العالم درخبرفوری گزارش داد: هواپیمای بوئینگ 767 اسرائیلی حامل سلاح ومهمات برای ائتلاف عربستان سعودی و مزدورانش در پایگاه هوایی العند استان لحج در جنوب یمن به زمین نشست.
___________________________


پند و اندرز نادرست، موجب نفرت همیشگی دیگران، از ما می شود .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher)

شکست و پیروزی ، دل آدم فرهمند را نمی لرزاند ، او به آرمان و هدف خویش می اندیشد . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of history)

آواز مهربانی، از هر سنگ نگاره ای، ماندگار تر است. حکیم ارد بزرگ نابغه عرصه فلسفه

فریادهای دردناک و ستمدیده ، شمشیرهاییست که هر آن ، به گونه ای بر روان ستمگران فرود می آیند .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest thinker)

سخن گفتن از دوستی و دشمنی پایدار در سیاست ، خنده آور است . حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه جدید)

آنکه پوزش نمی داند چیست ، دوست خوبی نیست .  (بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران)

آنکه دیگران را ابزار پرش خویش می سازد ، خیلی زود تنها خواهد شد .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest thinker)

با آدمهایی که همواره از شما می خواهند سخنان شان را به این و آن نگویید ، کمتر گفتگو کنید . حکیم ارد بزرگ (Great Orod)

با سفر ، یاد رخدادهای هولناک را کمرنگ کنیم . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the world)

 

Great Orod is one of the most important Iranian philosophers , Great Orod is one of the world's best known and most widely read and Great Orod studied philosophers , Great Orod_The greatest philosopher of the century , Great Orod_Father of modern philosophy , Great Orod_World Philosophy teacher , Great Orod_philosopher king , Great Orod_The greatest philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of the world , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of history , Great Orod_World philosopher , فیلسوف , فیلسوف ایرانی , حکیم ارد بزرگ , great orod, hakim orod bozorg, بزرگترین فیلسوف

 


همسران ، همواره باید یکدیگر را ، لبریز از واژه های مهرآمیز نمایند . حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف ایران)

چه فریست زندگی را ، آنگاه که برآزندگان و اساطیر را نشناسی و بی ره توشه ایی پرواز کنی ؟. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Father of modern philosophy)

خوشبختی در سرزمین نامهربانان ، کیمیاست. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World Philosophy teacher)

گِره هایی که به هزار نامه دادگستری باز نمی شوند ، به یک نگاه و ندای ریش سپیدی گشاده می گردند .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World philosopher)

خبرچینی ، رسوایی در پی دارد .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Iranian philosopher)

رفتار آدمیان در اینترنت ، بسیار انسانی تر از فضای واقعی است ، چرا که بی هیچ چشم داشتی یکدیگر را می ستایند (لایک می کنند) و به هم مهر می ورزند. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Father of modern philosophy)

ستیزه جویان ، کشته اندیشه های پلید خویش خواهند شد .  حکیم ارد بزرگ (کتاب سرخ)

عشق بخشش می آورد، بخشیدن از همه چیز و مهمتر از همه، زمان را که با ارزشترین داشته ماست. حکیم ارد بزرگ (جملات ناب , سخنان ناب)

آدمهای ناتوان ، تشنه دیدن چشم و ابروی این و آن هستند و آواره کوچه ها و خیابانها ... حکیم ارد بزرگ (برترین فیلسوف معاصر)

مردمی که سیاستمداران نیک خود را ، در برابر یورش بیگانگان تنها می گذارند ، شایسته بردگی هستند .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest contemporary philosopher)

 

 

Great Orod is one of the most important Iranian philosophers , Great Orod is one of the world's best known and most widely read and Great Orod studied philosophers , Great Orod_The greatest philosopher of the century , Great Orod_Father of modern philosophy , Great Orod_World Philosophy teacher , Great Orod_philosopher king , Great Orod_The greatest philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of the world , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of history , Great Orod_World philosopher , فیلسوف , فیلسوف ایرانی , حکیم ارد بزرگ , great orod, hakim orod bozorg, بزرگترین فیلسوف

 


جفتت اگر پرید ، برای پریدن شتاب مکن . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the century)

اگر در بند زندگی روزمره تان باشید ، نمی توانید گامی بسوی بهروزی بردارید .  حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف جهان)

آدم غمزده ، توان نگهبانی از دستاوردهای خویش را ندارد . حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران)

خواستن زلف، چشم و عشوه یار ، عشق نیست... عشق پیر و زشت نمی شود ، خیانت نمی کند ، عشق بزرگترین خواست و خورشید آهنربایی انتهای اندیشه ماست. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest thinker)

ادب ، خوش رفتاری و ستایش ، تنها برای مراوده با بیگانگان نیست ، بیش از همه ، نزدیکان خویش را ستایش کنیم . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Philosophy and wisdom)


نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)